MARZYSZ O
WŁASNYM GABINECIE?

//projektowanie gabinetów przychodni szpitali

Wykonujemy indywidualne projekty wnętrz przychodni gabinetów lekarskich, stomatologicznych, klinik medycznych
oraz gabinetów kosmetycznych.

Nadzorujemy wszystkie formalności oraz zajmujemy się koordynacją międzybranżową.

                 + PRZYCHODNIE

                 +  GABINETY LEKARSKIE

                 +  GABINETY STOMATOLOGICZNE

                 +  KLINIKI MEDYCZNE

                 +  GABINETY KOSMETYCZNE

 

 
  

JAK ZARZĄDZAMY
CAŁYM PROJEKTEM?

Podczas przygotowania projektów architektonicznych jak i wnętrz korzystamy z nowoczesnego zestawu oprogramowania. Pozwala nam to na każdym etapie projektowania przedstawić Tobie  efekty naszej pracy.  Dzięki temu w każdym momencie możesz podpowiedzieć nam czego oczekujesz bądź podesłać swoje inspiracje. 

Wszystko jest jasne i przejrzyste na każdym etapie działań. Dzięki temu z powodzeniem realizujemy projekty lokalnie, zdalne i zagraniczne.

Projekty wnętrz obiektów medycznych
klinik, przychodni, gabinetów lekarskich
i innych pomieszczeń

Człowiek doświadcza przestrzeni wszystkimi zmysłami.

To, w jaki sposób jest ona ukształtowana, ma ogromny wpływ na jakość życia.

Układ pomieszczeń, ich ergonomia, kolory, podświadomie wywołują w nas określone uczucia. Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dostosowanie przestrzeni do zadań, jakie ma spełniać. Najbardziej wartościowe wnętrza, to te, które są piękne, a zarazem funkcjonalne. Najważniejszym dla nas aspektem, przy projektowaniu wnętrz, jest harmonia.

Przywiązujemy ogromną wagę do każdego szczegółu, by poprzez staranny dobór kolorów, detali, kształtów, jak najlepiej wykorzystać daną powierzchnię i dostosować ją do potrzeb klienta. Dlatego też, nasze projekty wnętrz, zawsze stoją na najwyższym poziomie i spełniają wszystkie oczekiwania.

Wszystkie projekty przygotowujemy z uwzględnieniem przeznaczenia nieruchomości oraz upodobań klienta. Na co dzień, śledzimy najnowsze trendy na rynku. Jednak niezależnie od preferowanego stylu, wszystkie proponowane przez nas rozwiązania cechuje staranność i dbałość o detal.

Wykonujemy projekty wnętrz:

  • kliniki medyczne,
  • przychodnie,
  • gabinety lekarskie,
  • gabinety stomatologiczne,
  • gabinety medycyny estetycznej,
  • gabinetów kosmetycznych.

Etapy współpracy

- 01-

KONCEPCJA

W pierwszej kolejności, na potrzeby projektu wnętrz, przeprowadzamy kompleksową inwentaryzację, obejmującą precyzyjne pomiary oraz zdjęć na miejscu inwestycji.

Następnie, wspólnie z klientem określamy wszystkie formalności związane z danym obiektem. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowujemy dwie-trzy różnorodne koncepcje układów funkcjonalnych wnętrza. Te propozycje  uwzględniają preferencje stylistyczne oraz dostępny budżet na realizację projektu, określone przez klienta.

W dalszej kolejności, dokonujemy wyboru materiałów i rozwiązań. Na bazie tych danych, w zależności od życzenia klienta, tworzymy widoki 3D, pozwalające lepiej zobrazować finalny efekt.

- 02-

WYKONANIE

Po uzyskaniu autoryzacji przez klienta przygotowywany jest projekt wykonawczy, co do zaproponowanych materiałów i rozwiązań. Jest to ostatecznie zatwierdzona koncepcja, uwzględniająca wszystkie detale projektowanej przestrzeni.

Ten etap obejmuje szczegółowe wytyczne dotyczące:

– Prac budowlanych, włączając w to ewentualne prace rozbiórkowe i nowo projektowane elementy.

– Prac elektrycznych , określając punkty poboru energii oraz inne instalacje.

– Prac oświetleniowych, uwzględniając umiejscowienie włączników  i ich przypisaniem do danego punktu oświetleniowego.

– Prac wodno-kanalizacyjnych , zawierające podłączenia instalacji sanitarnych i grzewczych.

Projekt wykonawczy obejmuje także szczegółowe opracowanie technologiczne pomieszczeń, przestrzeni wspólnych, łazienek, włączając rozmieszczenie i rozmiary np. płytek.  Określone są detale wykonawcze niezbędne do prawidłowej realizacji przez wykonawcę, włącznie ze szczegółowymi projektami mebli we wszystkich pomieszczeniach oraz zestawieniem materiałów.

W celu osiągnięcia najwyższej jakości końcowego efektu, przygotowujemy listę rekomendowanych firm i wykonawców polecanych do realizacji projektu.

- 03-

NADZÓR AUTORSKI

projektowanie architektura wnętrza obiektów medycznych Poznań i okolice projekt techniczny

Na życzenie naszych klientów, podejmujemy działania w ramach nadzoru autorskiego  w celu realizacji inwestycji zgodnie z  przygotowanym projektem. 

Biuro SIS Architekci z Poznania przekazuje wykonawcom po wcześniejszym dogłębnym omówieniu. Dodatkowo, pełnimy rolę w procesie realizacji prac. 

Wspólnie z inwestorem,  udzielamy odpowiedzi na wszelkie pytania oraz skutecznie rozwiązujemy wszelkie kwestie z podwykonawcami. Klient przeprowadzany jest przez cały proces inwestycyjny ze wsparciem merytorycznym ze strony projektantów, również w kontaktach z podwykonawcami wynajętymi po stronie klienta.

Usługa dostępna jest dodatkowo, wyceniana indywidualnie pod konkretny projekt.

- 04-

NADZÓR INWESTORSKI

Nadzór inwestorski to kompleksowa obsługa inwestycji prowadzona przez nasze biuro w imieniu Klienta. Obejmuje ona złożenie zamówień, odbiór oraz kontrolę jakości materiałów, nadzór nad procesem dostaw i montażu, zapewniając gotowość do użytkowania.

 

Nasza usługa nadzoru autorskiego jest dostępna opcjonalnie i wyceniana indywidualnie do każdego projektu, tak aby spełniać potrzeby konkretnego klienta.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Nie możemy doczekać się
współpracy z Tobą


Każdy projekt traktujemy jak wyzwanie.

Razem zaangażujmy się w projekt i czerpmy z niego jak najwięcej przyjemności!SKONTAKTUJ SIĘ ZNAMI JUŻ TERAZ!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.