PRZEDSTAWIAMY NASZE PROJEKTY\\Projektowanie gabinetów lekarskich i przychodni medycznych - Poznań lub okolice

Wnętrza Kliniki Medycyny Estetycznej Dr Krzysztof Madej w Poznaniu. Wskazany projekt obejmował specjalistyczne gabinety zabiegowe, gabinety lekarskie oraz poczekalnię. Ten projekt łączył w sobie nowoczesność i funkcjonalność, tworząc przestrzeń, która zachwyca elegancją i zapewnia komfort i spokój pacjentom.
projektowanie recepcja klinika medycyny estetycznej

Projekt obejmował założenia funkcjonalne, technologiczne oraz wnętrzarskie dla nowoczesnej kliniki komplementarnego leczenia chorób nowotworowych w Jelonku. W tym miejscu stworzyliśmy przestrzeń, która harmonijnie łączy zaawansowane rozwiązania technologiczne z ciepłem i komfortem, aby wspierać zarówno proces leczenia, jak i dobre samopoczucie pacjentów.

Centrum Ortopedyczne Ottobock, oferując szeroką gamę indywidualnie dopasowanych produktów ortopedycznych, miało okazję się zyskać nowe wnętrza. W tym projekcie zaprojektowaliśmy nowe gabinety i przestrzenie w Gdyni, dostosowując je do specyficznych potrzeb Pacjentów, aby zapewnić maksymalny komfort i funkcjonalność.

Projekt rozbudowy Szpitala Podolany w Poznaniu o nowy oddział przeznaczony dla pacjentów zakresu otolaryngologii.  Dzięki temu szpital zyskał specjalistyczne gabinety zabiegowe,  nowe zapleczem pielęgniarskie oraz z nową częścią administracyjną.

W Konarzewie, w starym opuszczonym budynku z lat 70-tych przewidzieliśmy przebudowę budynku tak aby dostosować go do wszystkich potrzeb osób niepełnosprawnych. Podczas dziennego pobytu odbywa się rehabilitacja oraz warsztaty terapii zajęciowej szczególnie dla podopiecznych Fundacji Promyk.  Przywołana fundacja pomaga osobą niepełnosprawnych z powiatu poznańskiego.

Projekt wnętrz specjalistycznych gabinetów stomatologicznych w Poznaniu był skoncentrowany na stworzeniu nowoczesnej i funkcjonalnej przestrzeni.  W powyższym projekcie połączyliśmy zaawansowane technologie z komfortem pacjenta, tworząc tym samym idealne warunki do profesjonalnej opieki dentystycznej.

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony głównej naszej pracowni, gdzie prezentujemy szeroki zakres naszych realizacji. Od projektów nowoczesnych gabinetów medycznych, przez funkcjonalne przestrzenie biurowe, aż po eleganckie wnętrza mieszkalne. Dzięki temu każdy projekt jest dla nas okazją do pokazania, jak wielowymiarowa może być architektura.  

NASZA DZIAŁALNOŚĆ\\Szeroki wachlarz możliwości

Na naszej stronie znajdą Państwo nie tylko portfolio naszych dotychczasowych prac. Jak również artykuły, wskazówki i studia przypadków, które świadczą o naszym profesjonalizmie i kreatywnym podejściu do każdego wyzwania projektowego. Dlatego wierzymy, że dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem jest kluczem do budowania trwałych i wartościowych relacji z naszymi klientami.  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami i doświadczeniem, które razem tworzą unikalną mozaikę naszej pracowni. Projektowanie gabinetów, przychodni i obiektów medycznych realizujemy głównie w Poznaniu i okolicach, ale mamy realizacje w całej Polsce, jak i w Niemczech.

Masz pytania?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU